loader
Dyqanet
Filtro

Brushworks Refresh & Revitalise Floral Dry Shampoo 200ml

600LEK

Rifreskoni flokët tuaj me shampon Brushworks Sweet Floral Refresh & Revitalize Dry. Formuluar me niseshte orizi me prejardhje natyrale, e cila thith vajin e tepërt menjëherë në flokët tuaj. Shtoni në mënyrë efektive volumin dhe arrini efekt të menjëhershëm duke pasur  flokë më të trashë dhe më të plotë. E krijuar për  të gjitha llojet e flokëve.

2 stok

Cope

Përshkrim

Rifreskoni flokët tuaj me shampon Brushworks Sweet Floral Refresh & Revitalize Dry. Formuluar me niseshte orizi me prejardhje natyrale, e cila thith vajin e tepërt menjëherë në flokët tuaj. Shtoni në mënyrë efektive volumin dhe arrini efekt të menjëhershëm duke pasur  flokë më të trashë dhe më të plotë. E krijuar për  të gjitha llojet e flokëve.

Informacion shtesë

klasifikatori

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!