loader
Dyqanet
Filtro

Brushworks Shower Pamper Set

2,100LEK

Set për rutinën e dushit.

Ky set përfshin një sërë aksesorësh thelbësor, të zgjedhur me kujdes për të përmirësuar rutinën tuaj të dushit, për t’ju lënë të ndiheni të freskët, të rigjallëruar dhe të përkëdhelur nga koka te këmbët. Brushworks Pamper Set përmban një krehër dushi, furçë masazhuese të skalpit të kokës, doreza eksfoluese dhe një peshqir flokësh me mikrofibër super të butë.

1 stok

Cope

Përshkrim

Set për rutinën e dushit.

Ky set përfshin një sërë aksesorësh thelbësor, të zgjedhur me kujdes për të përmirësuar rutinën tuaj të dushit, për t’ju lënë të ndiheni të freskët, të rigjallëruar dhe të përkëdhelur nga koka te këmbët. Brushworks Pamper Set përmban një krehër dushi, furçë masazhuese të skalpit të kokës, doreza eksfoluese dhe një peshqir flokësh me mikrofibër super të butë.

Informacion shtesë

klasifikatori

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!