loader
Dyqanet
Filtro

Fustan midi me mbështjellje të përparme të viteve 70 ASOS DESIGN në të zezë

4,800LEK

Cope

Kodi i artikullit:

107033434-36

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Informacion shtesë

Zgjidh masen

, , , , , ,

klasifikatori

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!