loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS Bella Oggi Tone sysh palete SUNSET STORIES

1,100LEK

8 ngjyra te ndryshme

 

Përfshin ngjyra të lehta dhe të errëta

 

Pigmentim i lartë dhe efekt afatgjatë

 

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës

2 stok

Cope

Përshkrim

8 ngjyra te ndryshme

 

Përfshin ngjyra të lehta dhe të errëta

 

Pigmentim i lartë dhe efekt afatgjatë

 

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!