loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS DE BIO ETYC KREM SYSH

2,100LEK

Bioetyc Organic Moisturizing Eye Contour 15ml. Lloji i produktit: Krem për konturin e syve, I përshtatshëm për: Femra, I përshtatshëm për llojet e lëkurës: Lëkurë universale. Vëllimi: 15 ml

Teksturë e lehtë dhe e freskët, përthithet shpejt, ofron një efekt hidratues dhe qetësues në konturin e syve. I pasuruar me Acid Hialuronik me një veprim të zgjatur hidratues. Hidraton, rikthen elasticitetin dhe tonin e lëkurës. Me ekstraktin e avokados, ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të errët, duke i dhënë lëkurës një pamje më vitale dhe më të ndritshme. Me ekstrakt organik të rrushit të zi me veti antioksiduese dhe anti-radikale të lira.

Kontur hidratues i syve 15ml

Karakteristikat
Lloji i produktit: Krem për konturin e syve
I përshtatshëm për: Femra
I përshtatshëm për llojet e lëkurës: Lëkurë universale
Efekti i kujdesit të lëkurës: Kundër rrathëve të errët, Hidratues, Ushqyes
Mosha e rekomanduar: Të gjitha moshat
Kundër plakjes: Jo
Mbrojtja nga dielli: Jo
Përbërës: Vaji i avokados
Lloji i shpërndarësit: Tub
I testuar dermatologjikisht: Po
Udhëzime për përdorim: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pasi të keni pastruar fytyrën, aplikoni një sasi të vogël në zonën e konturit të syve. Prekni me majat e gishtave nga hunda jashtë derisa të përthithet plotësisht. I testuar dermatologjikisht.

1 stok

Cope

Përshkrim

Bioetyc Organic Moisturizing Eye Contour 15ml. Lloji i produktit: Krem për konturin e syve, I përshtatshëm për: Femra, I përshtatshëm për llojet e lëkurës: Lëkurë universale. Vëllimi: 15 ml

Teksturë e lehtë dhe e freskët, përthithet shpejt, ofron një efekt hidratues dhe qetësues në konturin e syve. I pasuruar me Acid Hialuronik me një veprim të zgjatur hidratues. Hidraton, rikthen elasticitetin dhe tonin e lëkurës. Me ekstraktin e avokados, ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së qeseve dhe rrathëve të errët, duke i dhënë lëkurës një pamje më vitale dhe më të ndritshme. Me ekstrakt organik të rrushit të zi me veti antioksiduese dhe anti-radikale të lira.

Kontur hidratues i syve 15ml

Karakteristikat
Lloji i produktit: Krem për konturin e syve
I përshtatshëm për: Femra
I përshtatshëm për llojet e lëkurës: Lëkurë universale
Efekti i kujdesit të lëkurës: Kundër rrathëve të errët, Hidratues, Ushqyes
Mosha e rekomanduar: Të gjitha moshat
Kundër plakjes: Jo
Mbrojtja nga dielli: Jo
Përbërës: Vaji i avokados
Lloji i shpërndarësit: Tub
I testuar dermatologjikisht: Po
Udhëzime për përdorim: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pasi të keni pastruar fytyrën, aplikoni një sasi të vogël në zonën e konturit të syve. Prekni me majat e gishtave nga hunda jashtë derisa të përthithet plotësisht. I testuar dermatologjikisht.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!