loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS DEODORANT SPRAY CASANDRA 150ML

400LEK

Deodoranti Jeanne Arthes Cassandra lufton në mënyrë efektive erën e pakëndshme dhe ju jep një ndjenjë rehatie dhe freskie të qëndrueshme.

Karakteristikat:

mbron nga aromat e pakëndshme
plotëson aromën nga e njëjta linjë

1 stok

Cope

Përshkrim

Deodoranti Jeanne Arthes Cassandra lufton në mënyrë efektive erën e pakëndshme dhe ju jep një ndjenjë rehatie dhe freskie të qëndrueshme.

Karakteristikat:

mbron nga aromat e pakëndshme
plotëson aromën nga e njëjta linjë

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!