loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS EVELINE SERUM SHOT 15 VITAMIN C+Cg ILLUMINAT 30ML

1,100LEK

Eveline Serum Shot Illuminating Trajtim për fytyrën, qafën dhe dekoltenë 15% Vitaminë C+Cg 30 ml
Zhytuni në luksin e përbërësve të cilësisë më të lartë që lëkura juaj me siguri do t’i vlerësojë. Me 15% vitaminë C + Cg, resveratrol dhe acid ferulik, ky serum është krijuar për të ndriçuar dhe barazuar tonin e lëkurës. Falë kompleksit të vitaminës C, ndryshimet pas akneve dhe diellit do të reduktohen, dhe prania e acidit ferulik do të kontribuojë në ruajtjen e pamjes rinore dhe shkëlqimit të lëkurës. Përbërja përfshin gjithashtu antioksidantin resveratrol, i cili mbështet rigjenerimin dhe rinovimin e lëkurës. Ky kombinim inovativ i përbërësve do ta bëjë lëkurën tuaj jo vetëm të shndritshme dhe të rigjeneruar, por edhe ngjyra do të jetë e barabartë. Studimet kanë treguar se deri në 96% e njerëzve që përdorën serumin për 4 javë përjetuan një shkëlqim rrezatues të lëkurës, edhe pa përdorimin e grimit*.

PËRFITIMET

– Redukton dukshmërinë e rrudhave,

-E barazon tonin e lëkurës,

– Rigjeneron dhe rinovon lekuren,

– Rikthen shkëlqimin rinor,

-Ushqen dhe zbut,

– Rinovon lëkurën,

-E përkryer për përdorim si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës,

-E zhvilluar posaçërisht për lëkurën me njollë dhe rrudha të imta,

-Formulë plotësisht vegane.

SI TË PËRDORNI
Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit në lëkurën e pastruar. Lëreni të përthithet. Aplikoni kremin tuaj të preferuar të fytyrës. Ruajeni serumin në temperaturën e dhomës larg dritës. Për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminës C, serumi i ruajtur në kushte të papërshtatshme mund të oksidohet dhe të ndryshojë ngjyrën.

2 stok

Cope

Përshkrim

Eveline Serum Shot Illuminating Trajtim për fytyrën, qafën dhe dekoltenë 15% Vitaminë C+Cg 30 ml
Zhytuni në luksin e përbërësve të cilësisë më të lartë që lëkura juaj me siguri do t’i vlerësojë. Me 15% vitaminë C + Cg, resveratrol dhe acid ferulik, ky serum është krijuar për të ndriçuar dhe barazuar tonin e lëkurës. Falë kompleksit të vitaminës C, ndryshimet pas akneve dhe diellit do të reduktohen, dhe prania e acidit ferulik do të kontribuojë në ruajtjen e pamjes rinore dhe shkëlqimit të lëkurës. Përbërja përfshin gjithashtu antioksidantin resveratrol, i cili mbështet rigjenerimin dhe rinovimin e lëkurës. Ky kombinim inovativ i përbërësve do ta bëjë lëkurën tuaj jo vetëm të shndritshme dhe të rigjeneruar, por edhe ngjyra do të jetë e barabartë. Studimet kanë treguar se deri në 96% e njerëzve që përdorën serumin për 4 javë përjetuan një shkëlqim rrezatues të lëkurës, edhe pa përdorimin e grimit*.

PËRFITIMET

– Redukton dukshmërinë e rrudhave,

-E barazon tonin e lëkurës,

– Rigjeneron dhe rinovon lekuren,

– Rikthen shkëlqimin rinor,

-Ushqen dhe zbut,

– Rinovon lëkurën,

-E përkryer për përdorim si gjatë ditës ashtu edhe gjatë natës,

-E zhvilluar posaçërisht për lëkurën me njollë dhe rrudha të imta,

-Formulë plotësisht vegane.

SI TË PËRDORNI
Në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, aplikoni disa pika të serumit në lëkurën e pastruar. Lëreni të përthithet. Aplikoni kremin tuaj të preferuar të fytyrës. Ruajeni serumin në temperaturën e dhomës larg dritës. Për shkak të përmbajtjes së lartë të vitaminës C, serumi i ruajtur në kushte të papërshtatshme mund të oksidohet dhe të ndryshojë ngjyrën.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!