loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS EVELINE SERUM SHOT 3X COLLAGEN RESTORATION 30ML

1,100LEK

Serum shot është një kozmetikë unike që ofron rigjenerim dhe ushqim të thellë. Kozmetika përmban përbërës aktivë që depërtojnë thellë në lëkurë për të mbyllur dhe forcuar strukturën e saj, si dhe për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj.

 

Formula është pasuruar me kolagjen 3x, ar 24k dhe elastinë, të cilat luftojnë në mënyrë efektive shenjat e plakjes, duke përmirësuar dukshëm ngjyrën e saj. Serumi do të ndihmojë në ruajtjen e nivelit të duhur të hidratimit, falë të cilit lëkura do të bëhet e lëmuar, e fortë dhe plot energji. Serumi Eveline shot është një produkt që do t’ju ndihmojë të siguroni atë që ju nevojitet – lëkurë të bukur dhe të ushqyer, një kozmetikë është në dispozicion në MB këtu në SuperbHB!

 

Si të përdorni:

Aplikoni disa pika në lëkurën e pastruar.

2 stok

Cope

Përshkrim

Serum shot është një kozmetikë unike që ofron rigjenerim dhe ushqim të thellë. Kozmetika përmban përbërës aktivë që depërtojnë thellë në lëkurë për të mbyllur dhe forcuar strukturën e saj, si dhe për të përmirësuar elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e saj.

 

Formula është pasuruar me kolagjen 3x, ar 24k dhe elastinë, të cilat luftojnë në mënyrë efektive shenjat e plakjes, duke përmirësuar dukshëm ngjyrën e saj. Serumi do të ndihmojë në ruajtjen e nivelit të duhur të hidratimit, falë të cilit lëkura do të bëhet e lëmuar, e fortë dhe plot energji. Serumi Eveline shot është një produkt që do t’ju ndihmojë të siguroni atë që ju nevojitet – lëkurë të bukur dhe të ushqyer, një kozmetikë është në dispozicion në MB këtu në SuperbHB!

 

Si të përdorni:

Aplikoni disa pika në lëkurën e pastruar.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!