loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS Eveline Serum Shot 5 Caffeine Puffiness 30ml

1,100LEK

Serumi do të hidratojë thellësisht lëkurën rreth syve dhe qepallave. Formula do të zvogëlojë në mënyrë efektive ënjtjen, do të lëmojë lëkurën dhe do të rivendosë shkëlqimin energjik të syve tuaj!
Serumi përmban 5% kafeinë, e cila stimulon lëkurën. Redukton rrathët e zinj dhe ënjtjen poshtë syve. Shton shkëlqimin dhe ushqen lëkurën. Acidi hialuronik hidraton në mënyrë perfekte dhe ruan një nivel të duhur hidratimi. Do të kujdeset për përtëritjen e lëkurës dhe reduktimin e këmbëve të sorrës. Vitamina C është një përbërës i njohur për fuqinë e saj të kujdesit që do të shkëlqejë dhe lëmojë lëkurën. Do ta rrezatojë dhe do ta bëjë të shkëlqejë.

 

1 stok

Cope

Përshkrim

Serumi do të hidratojë thellësisht lëkurën rreth syve dhe qepallave. Formula do të zvogëlojë në mënyrë efektive ënjtjen, do të lëmojë lëkurën dhe do të rivendosë shkëlqimin energjik të syve tuaj!
Serumi përmban 5% kafeinë, e cila stimulon lëkurën. Redukton rrathët e zinj dhe ënjtjen poshtë syve. Shton shkëlqimin dhe ushqen lëkurën. Acidi hialuronik hidraton në mënyrë perfekte dhe ruan një nivel të duhur hidratimi. Do të kujdeset për përtëritjen e lëkurës dhe reduktimin e këmbëve të sorrës. Vitamina C është një përbërës i njohur për fuqinë e saj të kujdesit që do të shkëlqejë dhe lëmojë lëkurën. Do ta rrezatojë dhe do ta bëjë të shkëlqejë.

 

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!