loader
Dyqanet
Filtro

IRIS COSMETICS EVELINE WONDER MATCH 3IN 1 SERUM -PRIMER

900LEK

Baza e make-up-it me serum është një kozmetikë unike që do të sigurojë make-up afatgjatë, mahnitës dhe kujdes shtesë. Prania e peptideve dhe squalanit në formulë do të forcojë strukturën e lëkurës dhe do ta ushqejë atë. Acidi hialuronik do të sigurojë hidratim të thellë dhe hidratim optimal të lëkurës. Vitamina E do t’i japë fytyrës tuaj një shkëlqim dhe energji të paparë! Do të eliminojë shenjat e lodhjes dhe do të rigjallërojë lëkurën. Do të ketë një efekt stimulues dhe rinovues.

Serumi bazë jo vetëm që do të sigurojë kujdes të shkëlqyeshëm, por gjithashtu do të zgjasë qëndrueshmërinë e make-up-it tuaj!

Kozmetika mund të përdoret si bazë make-up-i ose si serum kujdesi.

 

Hidraton dhe hidraton
Ushqen lëkurën
I shton shkëlqim
Forcon strukturën e lëkurës
Ajo përmirëson gjendjen e saj
Zgjeron qëndrueshmërinë e grimit
Për t’u përdorur si bazë ose serum
Efekt kundër moshës, i përshtatshëm në mënyrë ideale për lëkurën e pjekur
Produkt vegan
Përmban SPF 20

1 stok

Cope

Përshkrim

Baza e make-up-it me serum është një kozmetikë unike që do të sigurojë make-up afatgjatë, mahnitës dhe kujdes shtesë. Prania e peptideve dhe squalanit në formulë do të forcojë strukturën e lëkurës dhe do ta ushqejë atë. Acidi hialuronik do të sigurojë hidratim të thellë dhe hidratim optimal të lëkurës. Vitamina E do t’i japë fytyrës tuaj një shkëlqim dhe energji të paparë! Do të eliminojë shenjat e lodhjes dhe do të rigjallërojë lëkurën. Do të ketë një efekt stimulues dhe rinovues.

Serumi bazë jo vetëm që do të sigurojë kujdes të shkëlqyeshëm, por gjithashtu do të zgjasë qëndrueshmërinë e make-up-it tuaj!

Kozmetika mund të përdoret si bazë make-up-i ose si serum kujdesi.

 

Hidraton dhe hidraton
Ushqen lëkurën
I shton shkëlqim
Forcon strukturën e lëkurës
Ajo përmirëson gjendjen e saj
Zgjeron qëndrueshmërinë e grimit
Për t’u përdorur si bazë ose serum
Efekt kundër moshës, i përshtatshëm në mënyrë ideale për lëkurën e pjekur
Produkt vegan
Përmban SPF 20

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!