loader
Dyqanet
Filtro
18% ULJE

MR WATCH ORE DORE FOSSIL LEATHER QUARTZ

17,900LEK

Brand: Fossil

Gjinia: Meshkuj

Materiali i rripit: Lëkurë
Ngjyra e rripit: kafe
Rezistenca ndaj ujit të kasës: 5 ATM
Ngjyra e numrit: Jeshile
Gjerësia e rripit: 22 mm
Rrethi i brendshëm i rripit: 200+/- 5 mm
Lloji i Kristalit: Mineral

Cope

Kodi i artikullit:

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Brand: Fossil

Gjinia: Meshkuj

Materiali i rripit: Lëkurë
Ngjyra e rripit: kafe
Rezistenca ndaj ujit të kasës: 5 ATM
Ngjyra e numrit: Jeshile
Gjerësia e rripit: 22 mm
Rrethi i brendshëm i rripit: 200+/- 5 mm
Lloji i Kristalit: Mineral

Informacion shtesë

Zgjidh masen

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!