loader
Dyqanet
Filtro
18% ULJE

MR WATCH ORE DORE FOSSIL QUARTZ FUNCTION

19,700LEK

Brandi: Polo -Fossil

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 45 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Cope

Kodi i artikullit:

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Brandi: Polo -Fossil

Mekanizmi: Quartz

Materiali i zinxhirit: Stainless Steel

Materiali i xhamit: Mineral

Ngjyra e fushes: E zeze

Ngjyra e zinxhirit dhe kases: E zeze

Madhesia e kases: 45 mm

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Garancia: 2 vjecare

Informacion shtesë

Zgjidh masen

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!