loader
Dyqanet
Filtro
25% ULJE

MR WATCH ORE DORE SB POLO CLASSIC

8,900LEK

Gjinia: Meshkuj
Ngjyra e numrit: Blu e errët
Materiali i brezit: Metal
Ngjyra e brezit: Argjend
Xhami: Cristal (rezistent ndaj gërvishtjeve)
Rezistent ndaj ujit: 3 ATM
Lloji i lëvizjes:
Garancia: Dy vjet

 

Cope

Kodi i artikullit:

SB.1.10394-2

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Gjinia: Meshkuj
Ngjyra e numrit: Blu e errët
Materiali i brezit: Metal
Ngjyra e brezit: Argjend
Xhami: Cristal (rezistent ndaj gërvishtjeve)
Rezistent ndaj ujit: 3 ATM
Lloji i lëvizjes:
Garancia: Dy vjet

 

Informacion shtesë

Zgjidh masen

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!