loader
Dyqanet
Filtro

Revlon ColorStay™ Full Coverage Concealer

1,390LEK

Korrektori likuid që fsheh cdo papërsosmëri me një mbulim super të lartë dhe qëndron gjatë gjithë ditës.

• Mbulim maximal në cdo papërsosmëri të lëkurës tuaj.
• Qëndrueshmëri e lartë që zgjat deri në 24 orë pa u transferuar dhe krisur gjatë ditës.
• Përdoret për rathët e zinj të syve dhe për cdo pjesë tjetër problematike të lëkurës tuaj.
• E disponueshme në 3 nuanca.

• Vendoseni produktin në fytyrën tuaj në zonat që keni më tepër nevojë.
• Për të përhapur korrektorin sygjerojmë ta përhapni atë me majën e gishtave dhe jo duke përdorur furcë apo sponge pasi profesionistët e dinë që aplikatorët thithin produkt më tepër dhe rezultati me majën e gishtave është më natyral në përfundim.
• Përsëriteni procesin nëse dëshironi mbulim më të lartë.

Cope

Kodi i artikullit:

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Korrektori likuid që fsheh cdo papërsosmëri me një mbulim super të lartë dhe qëndron gjatë gjithë ditës.

• Mbulim maximal në cdo papërsosmëri të lëkurës tuaj.
• Qëndrueshmëri e lartë që zgjat deri në 24 orë pa u transferuar dhe krisur gjatë ditës.
• Përdoret për rathët e zinj të syve dhe për cdo pjesë tjetër problematike të lëkurës tuaj.
• E disponueshme në 3 nuanca.

• Vendoseni produktin në fytyrën tuaj në zonat që keni më tepër nevojë.
• Për të përhapur korrektorin sygjerojmë ta përhapni atë me majën e gishtave dhe jo duke përdorur furcë apo sponge pasi profesionistët e dinë që aplikatorët thithin produkt më tepër dhe rezultati me majën e gishtave është më natyral në përfundim.
• Përsëriteni procesin nëse dëshironi mbulim më të lartë.

Informacion shtesë

Ngjyra

, ,

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!