loader
Dyqanet
Filtro

Revlon So Fierce!™ Vinyl Eyeliner

1,150LEK

Ky laps krijon pamje jashtëzakonisht të shkëlqyeshme, me pigment të lartë, me një formulë xhel me shkëlqim që zgjat—pa marrë parasysh se ku ju çon dita (dhe nata).

• Bëjeni look-un tuaj të syve më të fortë se kurrë me këtë laps të lezetshëm xhel për sy që jep pigment me një shkëlqim të theksuar—që në fakt qëndron aty ku duhet.
• Këto nuanca të ashpra, me xhel janë përforcuar për intensitet dhe shkëlqim maksimal, kështu që ju gjithmonë bëni një deklaratë me look-un tuaj.
• Formula është e papërshkueshme nga uji dhe e papërshkueshme nga njollat, por ka rrëshqitje të madhe dhe vizaton një vijë të saktë me pigment të fuqishëm me shkëlqim.
• Veshje deri në 16 orë—prandaj dilni jashtë dhe qëndroni jashtë, për aq kohë sa dëshironi.
• I testuar nga okulisti
• E disponueshme në 2 nuanca intensive të pasura dhe të papërshkueshme nga uji

• Aplikoni nuancën tuaj të preferuar So Fierce në qerpikët tuaj të sipërm, të poshtëm apo edhe të dyja për një pamje të veshur, por të guximshme.
• Aplikojeni në vijën e sipërme të qerpikëve dhe sfumoni mbi kapak për një ndryshim modern “Smokey Eye”.

Cope

Kodi i artikullit:

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Ky laps krijon pamje jashtëzakonisht të shkëlqyeshme, me pigment të lartë, me një formulë xhel me shkëlqim që zgjat—pa marrë parasysh se ku ju çon dita (dhe nata).

• Bëjeni look-un tuaj të syve më të fortë se kurrë me këtë laps të lezetshëm xhel për sy që jep pigment me një shkëlqim të theksuar—që në fakt qëndron aty ku duhet.
• Këto nuanca të ashpra, me xhel janë përforcuar për intensitet dhe shkëlqim maksimal, kështu që ju gjithmonë bëni një deklaratë me look-un tuaj.
• Formula është e papërshkueshme nga uji dhe e papërshkueshme nga njollat, por ka rrëshqitje të madhe dhe vizaton një vijë të saktë me pigment të fuqishëm me shkëlqim.
• Veshje deri në 16 orë—prandaj dilni jashtë dhe qëndroni jashtë, për aq kohë sa dëshironi.
• I testuar nga okulisti
• E disponueshme në 2 nuanca intensive të pasura dhe të papërshkueshme nga uji

• Aplikoni nuancën tuaj të preferuar So Fierce në qerpikët tuaj të sipërm, të poshtëm apo edhe të dyja për një pamje të veshur, por të guximshme.
• Aplikojeni në vijën e sipërme të qerpikëve dhe sfumoni mbi kapak për një ndryshim modern “Smokey Eye”.

Informacion shtesë

Ngjyra

,

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!