loader
Dyqanet
Filtro

Revlon Super Lustrous™ The Luscious Mattes Lipstick

1,250LEK

Përfitoni të gjithë dramën e një buzëkuqi të pasur mat, pa asnjë nga ndjesitë e bezdisshme të tharjes ose rëndesës; në vend të kësaj, ngjyra jonë mat e buzëve është e lehtë dhe kremoze. Ne kemi ripërcaktuar rregullat e buzëkuqit mat me këtë formulë të lehtë që nuk thahet. Ndihet shumë e lëmuar në buzët tuaja dhe jep pigmentin e plotë dhe të gjallë të buzëve që nuk do të ngopeni.

• Buzëkuq mat por i rehatshëm. Formula jonë hidratuese e buzëkuqit është e mbushur me një përzierje botanike luksoze të agave, vajit moringa dhe gjalpit kupaku për të zbutur dhe hidratuar menjëherë lëkurën
• Thjesht aplikojeni dhe arrini ngjyrën me pigment të plotë vetëm me një rrëshqitje!
• Oh, dhe për shkak se ne e dimë se pamja ka rëndësi kur bëhet fjalë për grimin tuaj, ne e vendosëm plumbin e buzëkuqit (elegancë) dhe e vendosëm në një tub të zi mat me thekse ari (të hijshme)
• Buzëkuqët e kuq të theksuar, buzëkuqët nudo delikate dhe ngjyrat rozë—me 11 nuanca buzëkuqësh, ju keni një gardërobë të tërë me pamje mat për çdo rast apo humor

Cope

Kodi i artikullit:

309970093693

Dërgimi dhe kthimi

Mund te zgjidhni kete produkt dhe ta ktheni perseri nese nuk ju pershtatet sipas shijeve tuaja

Përshkrim

Përfitoni të gjithë dramën e një buzëkuqi të pasur mat, pa asnjë nga ndjesitë e bezdisshme të tharjes ose rëndesës; në vend të kësaj, ngjyra jonë mat e buzëve është e lehtë dhe kremoze. Ne kemi ripërcaktuar rregullat e buzëkuqit mat me këtë formulë të lehtë që nuk thahet. Ndihet shumë e lëmuar në buzët tuaja dhe jep pigmentin e plotë dhe të gjallë të buzëve që nuk do të ngopeni.

• Buzëkuq mat por i rehatshëm. Formula jonë hidratuese e buzëkuqit është e mbushur me një përzierje botanike luksoze të agave, vajit moringa dhe gjalpit kupaku për të zbutur dhe hidratuar menjëherë lëkurën
• Thjesht aplikojeni dhe arrini ngjyrën me pigment të plotë vetëm me një rrëshqitje!
• Oh, dhe për shkak se ne e dimë se pamja ka rëndësi kur bëhet fjalë për grimin tuaj, ne e vendosëm plumbin e buzëkuqit (elegancë) dhe e vendosëm në një tub të zi mat me thekse ari (të hijshme)
• Buzëkuqët e kuq të theksuar, buzëkuqët nudo delikate dhe ngjyrat rozë—me 11 nuanca buzëkuqësh, ju keni një gardërobë të tërë me pamje mat për çdo rast apo humor

Informacion shtesë

Ngjyra

, , , , , , , , , , ,

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!