loader
Dyqanet
Filtro

RevlonColorStay™ Blot Setting Powder

1,760LEK

Një pudër fiksuese me fuqi perfeksionuese! Revlon ColorStay™ Blot Setting Powder është një pluhur matifikues i shkrirë me një përzierje mbrojtëse që siguron një pamje mat për 16 orë. Veprimi me fuqi të trefishtë mat, thith vajin dhe redukton dukjen e poreve duke kontrolluar shkëlqimin gjatë gjithë ditës. Formula e butë e mëndafshtë krijon një përfundim mat pa të meta që nuk do të lërë një pamje të copëzuar në lëkurën tuaj, si dhe është ideal për fotografi flash. I mbushur me një përzierje detoksike SUPERUSHQIMI agrumesh + Aloe + Brokoli që mbron lëkurën nga efektet e agresorëve të përditshëm duke përfshirë stresin mjedisor dhe ndotjen duke neutralizuar radikalet e lira. Ideale për të gjitha nuancat e lëkurës, formula është pa parabenë, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.

• Pudër fiksuese me veprim të trefishtë që zgjat për 16 orë.
• Matifikon make up-in për një pamje pa të meta.
• Redukton pamjen e poreve.
• Kontrollon shkëlqimin dhe absorvon sebumin e tepërt.
• Përbërje Superfood CitrusCitrus + Aloe + Broccoli të cilat ofrojnë efekt mbrojtës ndaj lëkurës.
• Mbron lëkurën nga ndotjet dhe radikalet e lira.
• Pa parabene, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.
• Nuk thahet po copëzohet në lëkurë. • Nuancë universale për të gjitha tonet e lëkurës

• Aplikoni pas vendosjes së fondatinës.
• Kthejeni kapakun dhe hapni skedën tërheqëse, më pas tundeni butësisht.
• Aplikoni pudrën në lëkurë me një furcë duke shpërndarë produktin në lëvizje rrethore.

2 stok

Cope

Përshkrim

Një pudër fiksuese me fuqi perfeksionuese! Revlon ColorStay™ Blot Setting Powder është një pluhur matifikues i shkrirë me një përzierje mbrojtëse që siguron një pamje mat për 16 orë. Veprimi me fuqi të trefishtë mat, thith vajin dhe redukton dukjen e poreve duke kontrolluar shkëlqimin gjatë gjithë ditës. Formula e butë e mëndafshtë krijon një përfundim mat pa të meta që nuk do të lërë një pamje të copëzuar në lëkurën tuaj, si dhe është ideal për fotografi flash. I mbushur me një përzierje detoksike SUPERUSHQIMI agrumesh + Aloe + Brokoli që mbron lëkurën nga efektet e agresorëve të përditshëm duke përfshirë stresin mjedisor dhe ndotjen duke neutralizuar radikalet e lira. Ideale për të gjitha nuancat e lëkurës, formula është pa parabenë, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.

• Pudër fiksuese me veprim të trefishtë që zgjat për 16 orë.
• Matifikon make up-in për një pamje pa të meta.
• Redukton pamjen e poreve.
• Kontrollon shkëlqimin dhe absorvon sebumin e tepërt.
• Përbërje Superfood CitrusCitrus + Aloe + Broccoli të cilat ofrojnë efekt mbrojtës ndaj lëkurës.
• Mbron lëkurën nga ndotjet dhe radikalet e lira.
• Pa parabene, ftalate dhe vaj mineral të shtuar.
• Nuk thahet po copëzohet në lëkurë. • Nuancë universale për të gjitha tonet e lëkurës

• Aplikoni pas vendosjes së fondatinës.
• Kthejeni kapakun dhe hapni skedën tërheqëse, më pas tundeni butësisht.
• Aplikoni pudrën në lëkurë me një furcë duke shpërndarë produktin në lëvizje rrethore.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!