loader
Dyqanet
Filtro

Skin Care Albania So Eco Complexion Sponge 4 pcs

1,900LEK

Set me 4 sfungjerë makeupi.

Përhapeni fondatinën tuaj në përsosmëri me sfungjerët  So Eco. Këta  sfungjerë ultra të butë, rezistent ndaj faktorëve të jashtëm dhe delikat me lëkurën tuaj do t’ju lejojnë  të krijoni një bazë të përsosur dhe pa imperfeksione. këta sfungjerë të gjithanshëm mund të përdoren për të aplikuar produkte të lëngshme dhe pluhur.
Për përhapje më të lehtë, përdorni sfungjerin të lagur.

2 stok

Cope

Përshkrim

Set me 4 sfungjerë makeupi.

Përhapeni fondatinën tuaj në përsosmëri me sfungjerët  So Eco. Këta  sfungjerë ultra të butë, rezistent ndaj faktorëve të jashtëm dhe delikat me lëkurën tuaj do t’ju lejojnë  të krijoni një bazë të përsosur dhe pa imperfeksione. këta sfungjerë të gjithanshëm mund të përdoren për të aplikuar produkte të lëngshme dhe pluhur.
Për përhapje më të lehtë, përdorni sfungjerin të lagur.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!