loader
Dyqanet
Filtro

Skin Care Albania So Eco Complexion Sponge Duo

1,400LEK

Një set me dy sfungjerë grimi.

Baza perfekte ka nevojë për sfungjerin e përsosur, prandaj ne i duam sfungjerët e grimit HD Wonder Complexion të So Eco. Me dy sfungjerë për t’ju ndihmuar të përzieni, theksoni dhe konturoni, ju do të përfitoni një bazë të përsosur grimi në pak minuta. Ideal për t’u përdorur me produkte  kremoze, sfungjerët pa lateks ofrojnë aplikim më të mirë kur përdoren të lagur, por mund ti përdorni edhe  të thatë sipas dëshirës.

2 stok

Cope

Përshkrim

Një set me dy sfungjerë grimi.

Baza perfekte ka nevojë për sfungjerin e përsosur, prandaj ne i duam sfungjerët e grimit HD Wonder Complexion të So Eco. Me dy sfungjerë për t’ju ndihmuar të përzieni, theksoni dhe konturoni, ju do të përfitoni një bazë të përsosur grimi në pak minuta. Ideal për t’u përdorur me produkte  kremoze, sfungjerët pa lateks ofrojnë aplikim më të mirë kur përdoren të lagur, por mund ti përdorni edhe  të thatë sipas dëshirës.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!