loader
Dyqanet
Filtro

Skin Care Albania So Eco Eye Crease Set

1,400LEK

Set me 3 furca për grimin e syve.

Seti i domosdoshëm për të arritur me lehtësi një pamje të përsosur të syve. Këto furçajnë me cilësi të lartë i shton definicion syve tuaj dhe mundësojnë përhapje të pigmenteve tuaja të preferuara si një profesionist. Seti përmban një furçë  ultra të butë e cila ju lejon të sfumoni pa problem tonin e syve , duke i dhënë syve tuaj një përfundim të njëtrajtshëm. Më pas, ne kemi një furçë të sheshtë  , e projektuar për të aplikuar dhe përhapur me kujdes produktin  në zona më të vogla dhe delikate. Së fundi, ne kemi furçën  për krijimin e pamjeve të tymosura ose sic quhet smokey eye. Kjo furçëështë e përbërë nga  qime të shkurtra dhe të dendura që mundësojnë përhapjen e ngjyrës përgjatë vijës së qerpikëve ose qosheve të jashtme të syve.

2 stok

Cope

Përshkrim

Set me 3 furca për grimin e syve.

Seti i domosdoshëm për të arritur me lehtësi një pamje të përsosur të syve. Këto furçajnë me cilësi të lartë i shton definicion syve tuaj dhe mundësojnë përhapje të pigmenteve tuaja të preferuara si një profesionist. Seti përmban një furçë  ultra të butë e cila ju lejon të sfumoni pa problem tonin e syve , duke i dhënë syve tuaj një përfundim të njëtrajtshëm. Më pas, ne kemi një furçë të sheshtë  , e projektuar për të aplikuar dhe përhapur me kujdes produktin  në zona më të vogla dhe delikate. Së fundi, ne kemi furçën  për krijimin e pamjeve të tymosura ose sic quhet smokey eye. Kjo furçëështë e përbërë nga  qime të shkurtra dhe të dendura që mundësojnë përhapjen e ngjyrës përgjatë vijës së qerpikëve ose qosheve të jashtme të syve.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!