loader
Dyqanet
Filtro

Skin Care Albania So Eco Tweezer Set Duo

900LEK

Set me 2 piskatore.

Piskatore tepër praktike për pastrimin e qimeve të padëshirura në vetulla dhe  fytyrë, por gjithashtu edhe në pjesë të tjera të trupit , ku ju e ndjeni të nevojshme.

2 stok

Cope

Përshkrim

Set me 2 piskatore.

Piskatore tepër praktike për pastrimin e qimeve të padëshirura në vetulla dhe  fytyrë, por gjithashtu edhe në pjesë të tjera të trupit , ku ju e ndjeni të nevojshme.

Mirësevini në zacora.al

Qëndra Tregtare Online më e madhe në shqipëri

facebook

FEMRA

facebook

MESHKUJ

facebook

femijë

Shopping cart0
There are no products in the cart!